NAGRAJ DVD

Dla naszych użytkowników Windows Vista, 7, 8 i 10 udostępniamy program do nagrywania filmów na DVD. Naszym użytkownikom Windows XP oraz Mac wysyłamy emailem plik w formacie odpowiednim do DVD, który należy nagrać na DVD programem do nagrywania płyt.

visuel Zaczynam !

ZAPISZ FILM

Zapisz swój film w formacie wideo na swoim komputerze. Wyślemy Ci emailem plik z filmem w zamówionej rozdzielczości (aż do jakości 4K dla naszych użytkowników BUSINESS). Należy już tylko pobrać plik na komputer.

visuel Zaczynam !

ANIMOWANE GIFy

Udostępnij fragmenty swojego filmu w formacie GIF. Twórz zapętlone filmiki aby ożywić swojego bloga.
GIFy nadają się szczególnie na Facebook'a, Twittera, ale też Tumblr'a i inne platformy. Sam/-a ustaw prędkość GIFa, poszczególnych klipów czy liczbę obrazków na sekundę.

bear img
visuel
Zaczynam !

EMAILS

Z platformy Kizoa możesz wysłać swoje filmy bezpośrednio przez email. Email nie będzie miał zagrażających elementówm tak jak to się zdarza np. przy wysyłaniu PowerPointów. Ma się więc pewność, że odbiorca na pewno otrzyma Twoje dzieło, nawet jeśli ono liczy sobie sto zdjęć lub długie fragmenty wideo.

Nasz własny format oraz technologia przesyłania pozwala na odtworzenie kreacji wszystkim odbiorcom, niezależnie od tego, czy zrobią to na komputerze, tablecie lub komórce (IOS lub Andriod).

Możesz importować swoją listę kontaktów ze swojej poczty email na platformę Kizoa. Nie będzie więc potrzeby żmudnego wyszukiwania adresów, bo będą one się już znajdywały w Twoim koncie Kizoa.

visuel

Zaczynam !

UDOSTĘPNIAJ NA YOUTUBE

Udostępniaj swoje filmy i wideo szybko i łatwo (oraz bezpłatnie) z Kizoa bezpośrednio na YouTube'ie. Wybierz preferowaną rozdzielczość i podaj swoją nazwę użytkownika oraz hasło: My zajmiemy się resztą!

visuel Zaczynam !

UDOSTĘPNIAJ NA FACEBOOKu

Udostępniaj swoje kreacje z Kizoa szybko i łatwo na Facebook'u. Możesz dzielić się swoimi filmami na swoim wall'u wraz z komentarzem.

visuel Zaczynam !

WSTAWIAJ FILMY NA BLOGA LUB STRONĘ INTERNETOWĄ

Dajemy kod HTML lub Link http, aby wstawiać filmy na bloga lub stronę internetową. Kompatybilne z WordPress, Blogger, eBay, OverBlog itd. W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań, nasze filmy są odtwarzane automatycznie po załadowaniu strony w przeglądarce. Możesz również zdecydować, czy dźwięk filmu ma być odtwarzany razem z obrazem, czy nie.

Ponadto Twój film będzie wyświetlany bez naszego logo, jeśli przystąpisz do jednej z następujących ofert: CREATOR lub PROFESSIONAL.

Ekskluzywna nowość tylko na Kizoa: z kontem PROFESSIONAL masz możliwość dodania linku http na każdej klatce/zdjęciu w filmie. Wstawiając film na bloga/stronę internetową jest to idealny sposób przekierowania na stronę produktu lub usługi.

visuel Zaczynam !