Odkryj Paryż z naszą ekipą!

img.jpg

Yanaï

Obywatelstwo: Francuskie, Angielskie, obywatel świata

Języki: Francuski, Angielski, Rosyjski

Jestem prezesem zarządu i założycielem Kizoa i koordynuje prace zarówno ekipy technicznej jak i marketingowej, tak abyśmy zawsze zapewniali naszym użytkownikom najlepszą platformę do tworzenia filmów, wideo i kolaży. W naszej kreatywnej ekipie rodzą się najlepsze innowacyjne pomysły, które pozwalają nam pozostać w czołówce programów do tworzenia filmów.

Interesuję się fotografią i rugby, przy czym po niektórych meczach potrzebuję kilku dni na regenerację :-)

Nicolas

Obywatelstwo: Francuskie

Języki: Francuski, Hiszpański

W odległym 2006 roku byłem pierwszym pracownikiem Kizoa a teraz jestem dyrektorem technicznym. Platforma Kizoa, z jakiej teraz korzystacie, została przeze mnie wymyślona i zaprogramowana. Z moją ekipą dalej pracuję nam tym, aby zawsze być na bieżąco najnowszych technicznych trendów i udostępniać naszym użytkownikm najlepsze rozwiązania.

Mam sokole oko i rozpoznaje nawet najmniejsze szczegóły na każdym ekranie, piksel za pikselem. Nie dziwi więc, że moją największą pasją jest programowanie. Poza tym lubię majsterkować i jeździć na wakacje do Las Vegas.

img.jpg
img.jpg

Thomas

Obywatelstwo: Francuskie

Języki: Francuski, Angielski, Javascript :-)

Moim głównym zadaniem jest przeobrażenie platformy Kizoa z technologii Flash na HTML5 razem z resztą teamu technicznego. Oprócz tego projektu pracuję także nad perfekcjonowaniem najnowszych funkcji aplikacji oraz szukaniem najnowszych rozwiązań informatycznych dla strony.

Lubię kreatywne kodowanie, makro fotografię, gotowanie i oglądanie seriali!

Shane

Obywatelstwo: Francuskie

Języki: Francuski, Angielski, Kreolski, Gudźarati, podstawy Hiszpańskiego

Razem z całą ekipą skupiam się na zapisie platformy Kizoa w HTML5. Poza tym opracowuję nowiutką Kizoa Galerię, która będzie jednoczyć społeczność Kizoa i będzie miejscem do dzielenia się swoimi wyjątkowymi kreacjami!

Moje zainteresowania to oglądanie filmów, piłka nożna, programowanie i gry wideo!

img.jpg
img.jpg

François

Obywatelstwo: Francuskie

Języki: Francuski, Angielski, Niemiecki

Jestem dyrektorem marketingu i razem z moją ekipą dbam o to, aby nasi użytkownicy byli na bieżąco informowani o naszych nowościach. Jestem także częścią procesu kreatywnego i wymyślam nowe funkcje i treści na platformę Kizoa!

Uwielbiam jeździć na motorze i filmować przygody kamerką GoPro. Poza tym napawam się Paryżem i lubię być na bieżąco z nowościami ze świata internetu!

Rebecca

Obywatelstwo: Brytyjskie

Języki: Angielski, Francuski, Hindi i Bengali

Dbam o to, aby nasi anglojęzyczni użytkownicy byli zawsze na bieżąco o Kizoa i odpowiadam na pytania klientów. Poza tym zajmuję się PR'em dla rynków anglojęzycznych.

Moją wielką pasją jest fotografia, ale także kino, czytanie i pisanie. Ale najbardziej uwielbiam podróze i zbieranie pocztówek.

img.jpg
img.jpg

Julie

Obywatelstwo: Francuskie

Języki: Francuski oraz podstawowe zdania w innych językach, w których dzwonią nasi użytkownicy

Jestem Office Menadżerem oraz jestem odpowiedzialna za obsługę klienta naszych francuskich użytkowników i odpowiadam na wszelkie pytania, tak aby umożliwić pełną satysfakcję i kreatywne doświadczenie na Kizoa. Ponadto dbam o sprawy administracyjne w biurze, między innymi o to, aby zawsze był odpowiedni zapas kawy!

Uwielbiam grać w gry wideo oraz spotykać się z przyjaciółmi, śledzę najnowsze trendy modowe i lubię oglądać mecze rugdby!

Isotta

Obywatelstwo: Włoskie

Języki: Włoski, Angielski, Francuski

Dbam o cały rynek włoskojęzyczny, wysyłam newslettery o nowościach, zajmuje się obsługą klienta oraz aktualizuje stronę Kizoa w języku włoskim. Ponadto jestem odpowiedzialna za relacje prasowe we Włoszech.

Kocham jazdę na rolkach i na rowerze, podróże i malowanie!

img.jpg
img.jpg

Julia

Obywatelstwo: Niemieckie, Polskie

Języki: Niemiecki, Polski, Angielski, Francuski

Zajmuję się rynkiem polsko- oraz niemieckojęzycznym Kizoa, dbam o informowanie użytkowników o najnowszych trendach i funkcjach oraz odpowiadam na wszelkie ich pytania. Poza tym jestem odpowiedzialna za relacje prasowe tak aby Kizoa była odpowiednio reprezentowana w mediach. Dbam także o wszystkie media społecznościowe Kizoa!

Dużo czasu spędzam na metalowych koncertach, w kinie i w muzeach, lub czytając książki. Poza ty tańczę na rurze... oczywiście w ramach fitnessu!

Armine

Obywatelstwo: Armeńskie

Języki: Armeński, Rosyjski, Angielski, Francuski

Zajmuję się anglojęzyczną obsługą klienta i odpowiadam na wszystkie pytania użytkowników poprzez email i przez telefon.

Moje pasje to taniec, podróże, książki, modeling i fotografia.

img.jpg
img.jpg

Bráiam

Obywatelstwo: Brazylijskie

Języki: Portugalski, Angielski, Francuski oraz Hiszpański

Jestem odpowiedzialny za wprowadzenie i rozwój programu Kizoa na rynkach portugalsko - języcznych. Ponadto informuję portugalskich i brazylijskich klientów o nowościach i zmianach poprzez newslettery i odpowiadam na ich pytania przez telefon i email.

Moje hobby to podróżowanie, słuchanie muzyki, gotowanie brazylijskich i portugalskich dań i oczywiście... zjadanie ich :-);)

A żeby potem pozbyć się kalorii lubię iść pobiegać.

Katia

Obywatelstwo: Hiszpańskie

Języki: Hiszpański, Francuski

Zajmuję się obsługą klienta po francusku i odpowiadam na wszelkie pytania francusko - języcznych użytkowników, tak aby mogli jak najlepiej skorzystać ze swojego konta Kizoa!

Moje hobby to słuchanie muzyki, taniec, podróże, siatkówka oraz oglądanie seriali!

img.jpgParyż, to my !


Historia Kizoa zaczyna się w mieście świateł, w przepięknym Paryżu. W mieście, które nietylko tworzy idealne tło do zdjęć, lecz także jest kolebką fotografii. Kizoa pragnie kontynuować dziedzictwo wszystkich wielkich wynalazców i innowatorów fotografii, z którymi dzieli pasję, która doprowadziła nas do tego, gdzie dziś jesteśmy.

img.jpg
img.jpg

1822: Pierwsza fotografia


Początki fotografii sięgają roku 1822 i francuskiego wynalazcy, Joseph'a Nicéphore'a Niépce'a w jego rodzimej miejscowości Chalon-sur-Saone. Jego pierwsze zdjęcie zostało niestety zniszczone przez wielokrotne próby reprodukcji, którym zostało poddane. Udało mu się jednak zrobić drugie zdjęcie 4 lata później, które przedstawia widok z okna i znajduje się teraz w centrum im. Harry'ego Ranson'a w Teksasie.

Fotografia : prezent od Francji dla świata


Kilka lat po odkryciu Niépce'a, jego współpracownik Louis Jacques-Mandé Daguerre dodaje kolejną cegiełkę innowacji fotografii, wynajdując prekursora tego, co dziś znamy jako "ciemnię", wtedy znaną jako dagerotyp. W 1838 roku Daguerre zrobił pierwsze zdjęcie człowieka, przedstawiające mężczyznę dającego sobie pastować buty na jednej z paryskich uliczek. Innowacja Daguerre'a była na tyle rewolucyjna, że została odkupiona przez rząd francuski i promowana jako "prezent od Francji dla świata". Wpływowe osobowości z całego świata dawały się od tego czasu portretować za pomocą dagerotypu, wśród nich Abraham Lincoln, Honoré de Balzac czy Edgar Allan Poe.

img.jpg
img.jpg

Bracia Lumière: Niezwykli wynalazcy


Kolejnym dużym krokiem w stronę modernizacji fotografii było wynalezienie i popularyzacja fotografii kolorowej procesem autochromu, którą wprowadzili do produkcji w 1907 roku bracia Louis i Auguste Lumière. Technika polegała na pokryciu szklanej płytki barwną mozaiką ziarenek skorbi ziemniaczanej, która dawała kolorowy obraz po ekspozycji świetlnej. Ten proces fotograficzny stał się bardzo popularny w zdjęciach pejzaży i reportażu fotograficznym.

Bracia Lumière i kinematografia


Bracia Lumière nie tylko wynaleźli fotografię w kolorze, lecz także kinematograf, aparat do realizacji i projekcji ruchomych obrazów. Mimo, że Thomas Edison jako pierwszy uwiecznił fotografię w ruchu, to bracia Lumière byli pionierami projekcji filmu na dużym ekranie, dzięki ciągłemu doskonaleniu kinematografu, który pozwalał uwiecznić i projektować ruchomy obraz. Pierwsza projekcja filmowa miała miejsce w Paryżu 1895 roku w Salon Indien du Grand Café. Był to pokaz słynnego filmu "Wyjście robotników z fabryki Lumiere w Lyonie", który stał się światowym sukcesem.

img.jpg
img.jpg

Georges Méliès: Czarodziej ekranu


Jednym z zaproszonych na pierwszą projekcję filmową braci Lumière był francuski iluzjonista i filmowiec Marie-Georges-Jean Méliès, który później miał zostać pionierem efektów specjalnych, takich jak wielkokrotna ekspozycja czy zatrzymanie kamery. Jest autorem ponad 500 filmów, wśród nich "Podróż na księżyc" (1902) czy "Zdobycie bieguna" (1904) a jego dzieła są uznawane za pierwsze filmy science-fiction.

Kizoa i fotografia naszych czasów


W dziedzinie fotografii i kina dużo się zmieniło od czasów Niépce i jego pierwszego zdjęcia widoku z okna. Kizoa kontynuuje przygodę innowacji i ciągłego doskonalenia fotografii z naszego biura w 20. dzielnicy Paryża. Stworzyliśmy stronę internetową i wyjątkową platformę, na której możecie tworzyć przeróżne kreacje z Waszych zdjęć i filmów. Dajcie popłynąć swojej wyobraźni lub daj się zainspirować dzięki modelom Kizoa!

img.jpg

Potrzebujesz pomocy? Użyj naszych tutorial YouTube tutaj.

Obsługa klienta w języku angielskim tylko dla użytkowników PREMIUM :
Email: support@kizoa.com
(zapytania użytkowników Kizoa Basic nie będą obsługiwane)


Nasz adres :
    Pixvisio SA, Kizoa
    24 rue de l'Est,
    75020 Paryż, Francja