MOBILE<

Kizoa Edytor Wideo
Aplikacja iOS iPhone

Dodaj zdjęcia, klipy wideo, muzykę

Whatsapp, Facebook, Instagram, etc.

Zapisz na iPhone'ie i udostępnij


IMG_APP_MOBILE
MOBILE

Stwórz film w kilka chwil

Wybierz z dużej selekcji gotowych styli filmów i wybierz swoje zdjęcia i klipy wideo aby w zaledwie kilka kliknięć stworzyć gotowy film.

Bez ograniczeń: dodawaj tyle zdjęć i klipów wideo ile chcesz, a dla idealnego efektu Kizoa wykryje twarze i automatycznie kadruje zdjęcia. Personalizuj swoją kreację dodając przejścia, muzykę, efekty, teksty, dźwięki, itp.

Idealny format
Poziomy, Kwadrat, Pionowy

Zdjęcia i klipy wideo mają różne kształty i rozmiary, ale nie martw się, my się wszystkim zajmiemy! Z naszą aplikacją możesz wybrać format, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb: poziomy, pionowy lub kwadratowy.

Stwórz film w formacie idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb. Film w formacie kwadratowym nadaje się najlepiej na media społecznościowe, pionowy do Twoich Instagram Stories czy Snapchata, a w film w poziomie najlepiej podziwiać na pełnym ekranie swojej komórki!

MOBILE
MOBILE

Zapisz i udostępnij z iPhone'a

Jednym kliknięciem zapisz swój film w jakości Full HD 1080p. w galerii telefonu. Stamtąd możesz bezpośrednio go udostępnić sms'em, Whatsapp'em, na Facebook'u, YouTube'ie, Instagramie, etc.

Aplikacja jest intuicyjna i odpowiada wszystkim zwyczajom i gestom użytkowników Apple: przesuwanie, opuszczanie, przekręcanie, zmniejszanie, zmiana miejsca...

Zaawansowane efekty specjalne i funkcje

Nasza innowacyjna technologia pozwala na dodawanie efektów 3D na więcej niż jedną scenę filmu jednocześnie. Jest to funkcja, jakiej nie znajdziesz w żadnej innej aplikacji na rynku!

Skorzystaj z ogromnego wyboru funkcji: przejścia 3D, przesunięcia, przechodzenie jednego zdjęcia w drugie, efekt filmu retro, efekty dźwiękowe, tekstowe, przeróżne czcionki... Wszystko to jest do Twojej dyspozycji aby stworzyć wyjątkowy film. Żadna inna aplikacja nie oferuje tylu kreatywnych możliwości!

MOBILE