Twórz filmy w
4K Ultra-HD

Ciesz się jakością kinową w domu dzięki 4K !

Ultra HD, znane także jako 4K, oznacza że rozdzielczość filmu wynosi 3840 na 2160 pikseli, czyli 8.3 megapikseli w formacie 16:9.
Obraz jest więc czterokrotnie ostrzejszy niż w jakości Full HD, która wynosi 1920x1080. Rozdzielczość 4K, kiedyś używana wyłącznie na wielkich ekranach kinowych, jest teraz dostępna szerokiej publiczności dzięki rozwojowi technologii telewizorów, aparatów i smartfonów. Z Ultra HD Twoje filmy są wyraźniejsze, zobaczysz w nich nawet najmniejsze detale, a obraz jest prawie że perfekcyjny !

4K_Content1
Zaczynam !

Wydobądź ze swoich filmów to, co najlepsze

Postęp technologiczny pozwala profesjonalnym fotografom robić zdjęcia i filmy w rozdzielczości Ultra HD, na brak wyboru sprzętu nie można narzekać. Gorzej jest z wyborem programów do obróbki plików w tak wysokiej jakości. Dlatego Kizoa proponuje ofertę BUSINESS która jest idealnym narzędziem do pracy z filmami w 4K. Możesz wgrywać i pobierać swoje filmy w oryginalnej jakości wynoszącej 2160p. Automatyczna kompresja do rozdzielczości Full HD 1080p. i strata jakości należą do przeszłości ! Ciesz się swoimi filmami w 4K !

4K_Content2
Zaczynam !

BUSINESS, z myślą o Twoich potrzebach

Oferta BUSINESS została stworzona z myślą o prefesjonalnych fotografach. Dajemy możliwość wgrywania plików RAW, przechowywania ich i pobierania na komputer. Wgrywaj swoje pliki w formacie RAW na Kizoa niezależnie od ich rozszerzenia !

Zarządzaj swoimi plikami 4K i prezentuj je w najwyższej jakości ! Pożegnaj się z problemami z szyfrowaniem, kompresją, pikselizacją... U nas korzystasz ze swoich plików 4K bez zmiany rozmiaru i jakości tak abyś mógł je pobrać w idealnej jakości.

Z ofertą BUSINESS korzystasz z wielu eksluzywnych funkcji takich jak licencja na użytek komercyjny, która pozwala na sprzedaż kreacji stworzonych z Kizoa.

4K_Content
Zaczynam !

ODKRYJ WSZYSTKIE KORZYŚCI OFERTY BUSINESS

Zapisuj i zarządzaj plikami RAW w chmurze
Wgrywaj swoje pliki RAW na platformę Kizoa i zapisuj je na naszych bezpiecznych serwerach. Z ofertą BUSINESS korzystasz z nieograniczonej pamięci w chmurze !
Oznacza to, że możesz je pobierać z dowolnego komputera, wystarczy tylko mieć dostęp do internetu. Wszystkie rozszerzenia RAW są obsługiwane:
*.cr2;*.crw;*.arw;*.dng;*.mrw;*.nef;*.pef;*.raf;*.raw;*.rw2;*.srw;*.x3f;*
.erf;*.kdc;*.mos;*.mef;*.nrw;*.orf.


Więcej niż jedno konto
Z członkostwem BUSINESS możesz korzystać ze wszystkich jego zalet z aż do trzech kont. Płacisz raz, a aktywujemy dla Ciebie konta dla trzech różnych adresów email. Możesz w ten sposób zaprosić np. współpracowników do pracy nad plikami RAW i w jakości 4K, bez dodatkowych płatności. 3 w 1 tylko z Kizoa !

Licencja na sprzedaż filmów
Ta ekskluzywna licencja pozwala na sprzedaż filmów stworzonych z Kizoa na fizycznych nośnikach. Chcesz sprzedać film nagrany na DVD klientom? Nie ma problemu, jesteś prawnie zabezpieczony !


Filmy 4K: Edycja i Montaż
Z BUSINESS korzystasz z jakości Ultra HD swoich kreacji. Wgrywaj swoje filmy 4K na naszą platformę, edytuj je, twórz montaże i pobieraj je na komputer w jakości 2160p. Prezentuj swoje kreacje na wielkich ekranach w najlepszej jakości na rynku !


Licencja na użytek komercyjny
Tworząc filmy z członkostwem BUSINESS możesz je spokojnie pokazywać na ekranie w swoim sklepie, na swojej stronie internetowej lub wysyłać je jako pliki do swoich klientów.


Indywidualne szkolenie
Oferujemy ekluzywne indywidualne szkolenie z jednym z naszych ekspertów tworzenia wideo z Kizoa. Podpowiemy Ci jak zrobić film, jakich narzędzi użyć aby był jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, Twojego biznesu czy grupy docelowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie wszelkich pytań !