Image_Metier

Chmura Kizoa

Zapisuj zdjęcia, filmy i muzykę online

Multifunkcyjna i bezpieczna pamięć

Nieograniczona pamięć bez abonamentu

ZAPISUJ I ORGANIZUJ SWOJE ZDJĘCIA I FILMY

Porządkuj swoje zdjęcia i filmy w albumach. Organizowanie swoich zdjęć za pomocą kilku kliknięć myszką staje się dziecinnie proste. W każdej chwili możesz zmienić nazwę swoich albumów, tworzyć nowe lub je kasować.

A jako że wszystko dzieje się online, masz dostęp do swoich mediów z każdego zakątka świata. Nieważne, czy jesteś na Mazurach czy na Hawajach - jeśli masz laptopa i dostęp do internetu możesz połączyć się ze swoim kontem Kizoa, cieszyć się swoimi zdjęciami i, co najważniejsze, tworzyć wyjątkowe kreacje !

visuel

Zaczynam !

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH FILMÓW I ZDJĘĆ

Zapisywanie zdjęć na Kizoa chroni je przed problemami, które mogą napotkać, będąć zapisane na komputerze. Usterka dysku twardego, błąd w obsłudze, wirus, itp. To wszystko może doprowadzić do stracenia danych, w tym zdjęć i filmów.

Nasza pamięć w chmurze z kolei pozwala na bezpieczne przechowanie Twoich zdjęć. Są zapisane na różnych serwerach, dzięki czemu masz gwarancję bezpieczeństwa i prywatności. Przez dziesięć lat nigdy nie straciliśmy ani jednego zdjęcia, filmu ani pliku muzycznego !

visuel

Zaczynam !