Zapisuj i pobieraj
pliki RAW online

Zarządzaj swoimi plikami RAW


Plik RAW (z angielskiego "surowy") jest formatem cyfrowym generowanym przez aparaty fotograficzne (i inne urządzenia jak np. skanery), który zawiera ogół danych o obrazie, nietkniętych obróbką. Plik RAW jest uważany za odpowiednik negatywu. Są to pliki nie podlegające kompresji, w przeciwieństwie do plików JPEG są one bezstratne. Niewiele programów komputerowych jest w stanie odczytać format RAW, bo nie jest to plik graficzny. Format RAW nie jest czytelny przez jakikolwiek program komputerowy, bo nie jest to format obrazu. Do ich odczytu potrzebny jest specjalistyczny program, taki jak Kizoa ! W odróżnieniu od formatu JPEG lub BMP, pliki RAW nie są standaryzowane. Każdy producent aparatów cyfrowych ma własny format plików RAW (np. Nikon = NEF, Canon = CRW CR2, Panasonic = RW2, etc.).
Z Kizoa możesz pracować z każdym z tych rozszerzeń !

visual_content
Zaczynam !

Zapisuj pliki RAW z łatwością dzięki nieograniczonej pamięci !


Z naszą nową ofertą BUSINESS możesz zapisywać pliki RAW bezpośrednio na Kizoa z NIEOGRANICZONĄ PAMIĘCIĄ w chmurze. Problemem z plikami RAW jest fakt, że zajmują dużo miejsca i nie zawsze można je bezpiecznie zapisać na własnym komputerze. Oferta BUSINESS proponuje idealne rozwiązanie. Z tym członkostwem możesz sam wybrać, jak chcesz przechowywać pliki w tym formacie a my zajmiemy się ich bezpieczeństwem na naszych serwerach. Jedyne czego potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu by mieć dostęp do swoich plików RAW z każdego zakątka świata, bez potrzeby zabierania własnego laptopa. Wystarczy zalogowac się na swoje konto Kizoa aby wgrać lub pobrać swoje pliki na jakikolwiek komputer. Idealne rozwiązanie dla aktywnych fotografów !

Poza tym, pliki RAW wymagają specjalistycznego programu do odczytu. Z Kizoa możesz używać plików o wszystkich rozszerzeniach. Dzięki temu możesz łatwo tworzyć filmy i łatwo dzielić się nimi z rodziną, współpracownikami czy klientami.

visual_content
Zaczynam !

BUSINESS, z myślą o Twoich potrzebach

Oferta BUSINESS została stworzona z myślą o prefesjonalnych fotografach. Dajemy możliwość wgrywania plików RAW, przechowywania ich i pobierania na komputer. Wgrywaj swoje pliki w formacie RAW na Kizoa niezależnie od ich rozszerzenia !

Zarządzaj swoimi plikami 4K i prezentuj je w najwyższej jakości ! Pożegnaj się z problemami z szyfrowaniem, kompresją, pikselizacją... U nas korzystasz ze swoich plików 4K bez zmiany rozmiaru i jakości tak abyś mógł je pobrać w idealnej jakości.

Z ofertą BUSINESS korzystasz z wielu eksluzywnych funkcji takich jak licencja na użytek komercyjny, która pozwala na sprzedaż kreacji stworzonych z Kizoa.

4K_Content3
Zaczynam !

ODKRYJ WSZYSTKIE KORZYŚCI OFERTY BUSINESS

Zapisuj i zarządzaj plikami RAW w chmurze
Wgrywaj swoje pliki RAW na platformę Kizoa i zapisuj je na naszych bezpiecznych serwerach. Z ofertą BUSINESS korzystasz z nieograniczonej pamięci w chmurze !
Oznacza to, że możesz je pobierać z dowolnego komputera, wystarczy tylko mieć dostęp do internetu. Wszystkie rozszerzenia RAW są obsługiwane:
*.cr2;*.crw;*.arw;*.dng;*.mrw;*.nef;*.pef;*.raf;*.raw;*.rw2;*.srw;*.x3f;*
.erf;*.kdc;*.mos;*.mef;*.nrw;*.orf.


Więcej niż jedno konto
Z członkostwem BUSINESS możesz korzystać ze wszystkich jego zalet z aż do trzech kont. Płacisz raz, a aktywujemy dla Ciebie konta dla trzech różnych adresów email. Możesz w ten sposób zaprosić np. współpracowników do pracy nad plikami RAW i w jakości 4K, bez dodatkowych płatności. 3 w 1 tylko z Kizoa !

Licencja na sprzedaż filmów
Ta ekskluzywna licencja pozwala na sprzedaż filmów stworzonych z Kizoa na fizycznych nośnikach. Chcesz sprzedać film nagrany na DVD klientom? Nie ma problemu, jesteś prawnie zabezpieczony !


Filmy 4K: Edycja i Montaż
Z BUSINESS korzystasz z jakości Ultra HD swoich kreacji. Wgrywaj swoje filmy 4K na naszą platformę, edytuj je, twórz montaże i pobieraj je na komputer w jakości 2160p. Prezentuj swoje kreacje na wielkich ekranach w najlepszej jakości na rynku !


Licencja na użytek komercyjny
Tworząc filmy z członkostwem BUSINESS możesz je spokojnie pokazywać na ekranie w swoim sklepie, na swojej stronie internetowej lub wysyłać je jako pliki do swoich klientów.


Indywidualne szkolenie
Oferujemy ekluzywne indywidualne szkolenie z jednym z naszych ekspertów tworzenia wideo z Kizoa. Podpowiemy Ci jak zrobić film, jakich narzędzi użyć aby był jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, Twojego biznesu czy grupy docelowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie wszelkich pytań !