KIZOA DLA FIRM

Proste, intuicyjne i efektywne

Innowacyjne i nowoczesne

Dla zwiększenia sprzedaży

Zapoznaj się z katalogiem modeli

KIZOA DLA TWOJEGO BIZNESU


Z Kizoa każda forma biznesu ma możliwość reklamowania swoich usług i produktów dzięki filmom. Użyj nowych modeli na naszej platformie aby przybliżyć klientom swoją pracę dzięki kreatywnej formie wizualnej, jakim jest wideo. Dzięki przekazom wideo poprawisz swoją pozycję rynkową, zwiększysz lojalność klientów oraz sprzedaż. Udostępnij swoje filmy promocyjne bezpośrednio na swojej stronie internetowej, na mediach społecznościowych albo wyślij je bezpośrednio poprzez email aby przedstawić swoje usługi/produkty klientom.

Zaczynam !

NIEOGRANICZONA PAMIĘĆ


Zapisuj nieograniczoną ilość zdjęć i filmów i korzystaj z pamięci bez limitów! W odróżnieniu od innych dostawców usług w chmurze z Kizoa dzięki jednorazowej płatności możesz cieszyć się nieograniczoną pamięcią na zawsze!

video_stockage.jpg
Zaczynam !

JAKOŚĆ FULL HD I ULTRA HD


Coraz więcej firm prezentuje swoje usługi i produkty na dużych ekranach. Aby nie stracić na jakości swojego przekazu wizualnego warto więc korzystać z bardzo wysokiej rozdzielczości od samego początku kreacji filmu. Z Kizoa możesz cieszyć się swoimi filmami w jakości Full HD a zdjęciami nawet w Ultra HD. Kreuj nowoczesny obraz z Kizoa!

4K_Content2.jpg
Zaczynam !

UDOSTĘPNIAJ SWOJE FILMY ONLINE


Z Kizoa dziel się swoimi kreacjami online, udostępniaj je na Facebook'u, Twitter'ze i YouTube'ie lub wysyłaj bezpośrednio do swoich stałych i potencjalnych klientów. Poza tym za pomocą jednego kliknięcia wstaw swoje wideo na bloga lub stronę internetową. Tym sposobem Twoi klienci będą zawsze na bieżąco poinformowani o nowościach i promocjach!

Social_Network
Zaczynam !

Jak mogę zapłacić za konto Premium?
Możesz zapłacić w prosty sposób za pomocą kart kredytowych takich jak Visa, Mastercard, American Express itp., lub przez PayPal oraz przelewem.


Czy moja płatnośc jest bezpieczna ?
Twoja płatność kartą zostanie przetworzona przez Stripe, amerykańską firmę specjalizującą się w płatnościach online, która sama zapewnia bezpieczeństwo naszego systemu płatności. Poza tym nigdy nie zapisujemy numerów kart bankowych.


Czy dostanę fakturę?
Jeśli potrzebujesz fakturę, zwróć się do naszej obsługi klienta pod pomoc@kizoa.com, a wystawimy Ci ją od ręki.


Czy mogę dopasować model do mojej firmy?
Tak, wszystkie modele są w stu procentach dopasowalne, można zmieniać teksty, zdjęcia, efekty, muzykę i wiele więcej.


Czy film będzie kompatybilny z moją stroną internetową?
Tak, oferujemy link HTML oraz HTTP aby zapewnić kompatybilność z wszelkimi stronami internetowymi. Gdy zapiszesz film wystarczyć kilknąć w "Wstaw na bloga" oraz wybrać odpowiedni dla siebie link.


Czy jednego dnia mogę pobrać więcej niż jeden film?
Tak, możesz pobrać nieograniczoną ilośc filmów każdego dnia.


Jak długi może być maksymalnie mój film aby go pobrać
Maksymalna długość filmu który chcesz pobrać zależy od Twojej oferty Premium. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej w zakładce "Szczegóły ofert"